Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 100a lithium iron phosphate battery ] αγώνας 49 προϊόντα.
12.8V 100AH Πολυδιάστατη μπαταρία LiFePO4 για βιομηχανικά και εμπορικά
| Ονομαστική τάση τάσης: | 12.8V |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής: | - Ναι, ναι. |
| Χημεία: | LiFePO4 |
Συσκευή μπαταρίας LiFePO4 24V 100Ah 3 5000 διάρκεια κύκλου για βαριές εφαρμογές
| ενέργεια: | 2400Wh |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
LiFePO4 ικανότητα πακέτων 100Ah μπαταριών για την πώληση
| Τάση: | 3.2V |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
Τυπική μπαταρία λιθίου 3U 48V 100Ah για UPS και Inverter
| Κύτταρο μπαταριών: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Κύκλοι ζωής: | 5000 κύκλοι @ 25°C 80%DOD |
| Ονομαστική ενέργεια: | 4.8kWh |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας WiFi
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Πακέτο μπαταριών LiFePO4 υψηλής χωρητικότητας 5000 φορές κύκλου ζωής 100A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| ενέργεια: | 1200Wh |
25.6 V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
20.48KWh Συσσωρευτική μπαταρία για το σπίτι Όλα σε ένα Αποθήκευση ενέργειας για το σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |

