Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 100a lithium iron phosphate battery ] αγώνας 49 προϊόντα.
Υψηλής απόδοσης πακέτο μπαταριών LiFePO4 για τον πιό μακροχρόνιο χρόνο εκτέλεσης
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης: | -20℃~45℃ |
| Σειρά θερμοκρασίας απαλλαγής: | -20℃~65℃ |
Μπαταρία cOem 100A LiFePO4 με τα πρότυπα CE IEC62619 UN38.3 MSDS
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| ενέργεια: | 4800Wh |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
LiFePO4 πακέτο μπαταριών 24V/48V100Ah με την εξουσιοδότηση 3 ετών
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
LiFePO4 πακέτο μπαταριών με 5000 φορές τη ζωή κύκλων εξουσιοδότηση 3 ετών
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
5000 φορές μακρύ πακέτο 100Ah μπαταριών κύκλων LiFePO4 με την εξουσιοδότηση 3 ετών
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
12.8v 200ah Οικολογικά φιλικό Lifepo4 μπαταρία Pack Αντικατάσταση της μπαταρίας μολύβδου οξέος
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-60°C |
ελαφρύ πακέτο μπαταριών 12V 100Ah LiFePO4 με 3 χρόνια εγγύηση
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| ενέργεια: | 1200Wh |
16S17P Σύνδεση μπαταρίας 48V LiFePO4 μπαταρία για μακροχρόνια διάρκεια ζωής της μπαταρίας
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Ρακ Εγκαταστημένη μπαταρία lifepo4 51.2V 100AH επαναφορτιζόμενη
| Αρχικός: | Σενζέν |
|---|---|
| Σχεδιασμένη Ζωή: | 10 έτη |
| Διάρκεια κύκλου: | > 5000 |
Πακέτο μπαταρίας 12V 100AH LFP 5000 Times Cycle Life αξιόπιστο ανθεκτικό
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Τάση παραγωγής: | 12V |

