Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency high frequency ups ] αγώνας 139 προϊόντα.
3 σε απευθείας σύνδεση ράφι μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS 20kva 150kva φάσης για το γραφείο
| Εφαρμογή: | Μεταφορά, γραφείο, ιατρικό δωμάτιο υπολογιστών, κέντρο δεδομένων. |
|---|---|
| Τύπος: | σε απευθείας σύνδεση τύπος μορφωματικό UPS ραφιών 3 φάσης |
| Φάση: | Τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |
220V Uninterruptible συχνότητα 50Hz 60Hz εισαγωγής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος UPS
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-25workdays |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Υψηλής συχνότητας LCD ηλεκτρική προστασία υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/υπέρβαση θερμοκρασίας/χαμηλή τάση μπαταρίας
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 1.0 |
|---|---|
| Επίδειξη: | LCD |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
καθαροί αναστροφείς ηλιακών συστημάτων UPS κυμάτων ημιτόνου 300W 5KW MPPT
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Αξιόπιστη προστασία ισχύος Pwm Up με 50hz/60hz έξοδο και είσοδο
| Τεχνολογία: | 220V |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Συχνότητα εξόδου: | 50Hz/60Hz |
Ηλιακός ελεγκτής αναστροφέων PWM MPPT κυμάτων ημιτόνου UPS 5KW 6KW καθαρός
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Παραγωγή: | 220V/230V/240VAC |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Γραμμών διαλογική Γ παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων UPS ημιτόνου τεχνολογίας καθαρή 1KVA 5KVA
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
|---|---|
| Μάρκα | G-tech UPS |
PF0.9 σε απευθείας σύνδεση χρόνος μεταφοράς παροχής ηλεκτρικού ρεύματος τεχνολογίας UPS Γ 0ms με τη διπλή μετατροπή
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | 1 kVA ~ 10 kVA (3:1) |
| ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ: | Θιγμένα φορτία |
RJ45 Ακαθάριστη γραμμή κύματος αλληλεπιδράσεων για υπολογιστή / τράπεζα / τερματικό
| Διασύνδεση: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
1KVA καθαρή ημιτόνου κυμάτων UPS ηλεκτρικού ρεύματος παροχής σειρά εισαγωγής υπερφόρτωσης 220V 230V 240VA ευρεία
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |

