Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lcd display sine wave inverter ] αγώνας 130 προϊόντα.
Τροποποιημένη εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης σ. IV 3000W κυμάτων ημιτόνου
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
καθαροί αναστροφείς ηλιακών συστημάτων UPS κυμάτων ημιτόνου 300W 5KW MPPT
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Προσαρμοσμένη τροποποιημένη σειρά σ. IV αναστροφέων αυτοκινήτων κυμάτων ημιτόνου προαιρετικοί δείκτες LCD/των οδηγήσεων
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Το εναλλασσόμενο ρεύμα 220V τροποποίησε την ενέργεια δεικτών των οδηγήσεων σειράς LCD σ. IV αναστροφέων αυτοκινήτων κυμάτων ημιτόνου - αποταμίευση
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Ευφυής προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος αναστροφέων 1500W-3000W δύναμης κυμάτων ημιτόνου
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Τροποποιημένη μετατροπή υψηλής αποδοτικότητας σειράς σ. IV αναστροφέων δύναμης αυτοκινήτων κυμάτων ημιτόνου
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Τροποποιημένα ημιτόνου κυμάτων ευφυή δύναμης αναστροφέων έτη εξουσιοδότησης μετάλλων/ABS υλικά 2
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
1KVA καθαρό κύμα ημιτόνου αναστροφέων UPS, διαλογικός τύπος γραμμών κυμάτων UPS δύναμης
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
2KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
1KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |

