Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lithium lifepo4 battery pack ] αγώνας 147 προϊόντα.
Ηλιακή μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου αναστροφέων 100Ah Alumium
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, συνοδευτική δύναμη |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
Μακροχρόνιο κύκλων ζωής λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών 100A ανώτατο
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
Ιονικός 4kw αναστροφέας λίθιου από το πλέγμα ηλιακό με την μπαταρία LiFePO4
| Όνομα προϊόντων: | Σύστημα ηλιακής ενέργειας, αναστροφέας δύναμης με την μπαταρία LiFePO4, ιονικά κύτταρα μπαταριών λίθ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εγχώριες συσκευές, ενεργειακή αποθήκευση, σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 4kw/6kw |
Από τον αναστροφέα δύναμης ενεργειακής αποθήκευσης πλέγματος με την μπαταρία LiFePO4
| Όνομα προϊόντων: | Από το σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης πλέγματος, αναστροφέας δύναμης με την μπαταρία LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εγχώριες συσκευές, ενεργειακή αποθήκευση, σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 4kw/6kw |
3000 συνοδευτική LiFePO4 μπαταρία χρονικών κύκλων 3.2v 200ah
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 μπαταριών 3.2v μεγάλη συνοδευτική LiFePO4 ικανότητας λι-ιονική μπαταρία μπαταριών |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank για την αποθήκευση ενέργειας σε οικιακές εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Διάρκεια κύκλου: | 5000 φορές |
Ηλιακή 12V 9ah Lifepo4 επαναφορτιζόμενη μπαταρία UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Όνομα προϊόντων: | Μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
|---|---|
| Δύναμη: | 12V 9ah |
| Τύπος μπαταριών: | Lifepo4 μπαταρία |
όξινη μπαταρία μολύβδου κύκλων UPS 12.8V 12Ah βαθιά για την αντικατάσταση συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 12Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
LFP 12V 50Ah ελεύθερη συντήρηση μπαταριών φωσφορικού άλατος λίθιου σιδηρο για τη EV/τις τηλεπικοινωνίες
| εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |

