Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lithium lifepo4 battery pack ] αγώνας 147 προϊόντα.
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | Lifepo4 |
πακέτο μπαταριών 24V 230Ah LiFePO4 για τη ηλιακή ενέργεια από το φωτοβολταϊκό σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης πλέγματος
| εφαρμογή: | ηλιακή ενέργεια, φωτοβολταϊκό σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης από-πλέγματος |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
ιονική LiFePO4 3.2V 40ah ελεύθερη συντήρηση πακέτων μπαταριών λίθιου με το αργίλιο Shell
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
48v μπαταρία αυτοκινήτων φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου, ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου Lifepo4
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Λι-ιονικό LiFePO4 πακέτο μπαταριών 3.2V160AH για τη EV/τις τηλεπικοινωνίες/ηλιακή ενέργεια
| εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
καλός χρόνος ζωής κύκλων πακέτων μπαταριών 12V 50Ah LiFePO4 για τη ηλιακή ενέργεια/τη μοτοσικλέτα
| εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
πακέτο μπαταριών 48v LiFePO4 με 2 έτη CE ROHS εξουσιοδότησης πιστοποιημένου
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
λίθιο-ιονική μπαταρία ασφάλειας 12.8V 6Ah 76.8Wh για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 6AH |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | Lifepo4 |
ιονική μπαταρία λίθιου κύκλων 12.8V 80Ah βαθιά για την αντικατάσταση μπαταριών Vrla
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 80Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | Lifepo4 |
3.2V 18650 επανακαταλογηστέο πακέτο 3300mah μπαταριών λίθιου Lifepo4
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | 3.2V 18650 επανακαταλογηστέο λι-ιονικό πακέτο κυττάρων lifepo4 |

