Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lithium lifepo4 battery pack ] αγώνας 147 προϊόντα.
φορητό πακέτο δύναμης 300Ah Lifepo4, κύτταρα μπαταριών λίθιου για το ηλεκτρικό όχημα
| εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2years |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
3000 μπαταρία Φε Po4 χρονικού λίθιου, μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12 βολτ με Bestar
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλου: | 5000 Φορές |
Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας στο ένα 5kwh 10kwh 15kwh 20kwh
| Σχήμα: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Εσωτερική αντίσταση: | ≤45mΩ |
| Αναμενόμενη διάρκεια κύκλου ζωής: | Στρογγυλοί 6.000 κύκλοι@100% DOD,1C σε 25°C |
12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
μπαταρία λίθιου 12.8V 10Ah Lifep04 με Alumium Shell
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V10Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
200Ah μπαταρία λιθίου-σιδήρου-φωσφορικού οικιακής ενέργειας 48V
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, LCD) |
| Αξία: | Α |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Όνομα προϊόντος: | Υψηλής συχνότητας Online UPS αδιάλειπτης τροφοδοσίας με λύση μπαταρίας λιθίου |
|---|---|
| Κυματική μορφή: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Εφαρμογή: | Εξοπλισμός πληροφορικής, διακομιστές, δρομολογητές και συστήματα δικτύου, ιατρικές συσκευές κλπ. |
2400WH λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών ανώτατο 100A
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
100A αποθήκευση υψηλής ικανότητας μπαταριών 4800WH φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου ενεργειακή
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| ενέργεια: | 4800Wh |

