Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lithium lifepo4 battery pack ] αγώνας 147 προϊόντα.
3000 μπαταρία λίθιου χρονικών κύκλων 12.8V 9AH UPS lifepo4
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Βαθιά όξινη μπαταρία μολύβδου κύκλων Lifepo4 89.6Wh 12.8V 6AH
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Προέλευση: | ΚΙΝΑ |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Προσαρμόσιμη μπαταρία LiFePO4 για ποικίλες εφαρμογές
| Τύπος: | Η μπαταρία LiFePo4 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Μέγεθος: | 229mm*138mm*208mm |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
| Τύπος μπαταρίας: | πακέτο μπαταριών 51.2V lifepo4 |
Πακέτο 24V 100Ah μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου της Shell Alumium 3 έτη εξουσιοδότησης
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
Εφεδρικό Σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας 48V 100Ah LiFePO4 Battery Telecom Base Station
| Εφαρμογή: | Ηλιακή ενέργεια, Τηλεπικοινωνίες, αμαξίδια γκολφ κ.λπ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 4800Wh |
| Ποσοστό δαπανών: | 1C |
36V 100Ah Λίθιο σιδηροφωσφορικό μπαταρία πακέτο μπαταρία LFP
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: | 60A |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 36V/48V/72V |
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
πακέτο κυττάρων 3.2V LiFePO4 με λειτουργούντα Temp τη σειρά -20℃~65℃
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Κομμένη απαλλαγή τάση: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Ικανότητα: | 100Ah |
Πακέτο κυττάρων LiFePO4 100Ah Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου 3000 φορές διάρκεια ζωής
| Τάση παραγωγής: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Ζωή κύκλων: | 3000 φορές |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
LiFePO4 μπαταρία 100Ah 5000 φορές ζωή κύκλων εξουσιοδότηση 3 ετών
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |

