Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lithium lifepo4 battery pack ] αγώνας 147 προϊόντα.
Υψηλής απόδοσης πακέτο μπαταριών LiFePO4 για τον πιό μακροχρόνιο χρόνο εκτέλεσης
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης: | -20℃~45℃ |
| Σειρά θερμοκρασίας απαλλαγής: | -20℃~65℃ |
12KG-100KG μπαταρία LiFePO4 με Bluetooth WiFi BESS
| Αξία: | Α |
|---|---|
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
| Βάρος της μπαταρίας: | / |
Μακροχρόνια μπαταρία 24V LiFePO4 με υψηλή απόδοση και μπαταρία 48V για κατοικίες
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
12.8v 200ah Οικολογικά φιλικό Lifepo4 μπαταρία Pack Αντικατάσταση της μπαταρίας μολύβδου οξέος
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-60°C |
πακέτο μπαταριών 12.8V 18Ah LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 18Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
12.8V 100AH Πολυδιάστατη μπαταρία LiFePO4 για βιομηχανικά και εμπορικά
| Ονομαστική τάση τάσης: | 12.8V |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής: | - Ναι, ναι. |
| Χημεία: | LiFePO4 |
Συσκευή μπαταρίας 12V24V48V LiFePO4 600*460*457mm βαθμού Α για υποστήριξη ενέργειας
| Μέγεθος μπαταρίας: | Πρότυπα/συνήθεια |
|---|---|
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
Συσκευή μπαταρίας 12V 50Ah LiFePO4 για ηλιακή και ηλεκτρική ενέργεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Ρακ Εγκαταστημένη μπαταρία lifepo4 51.2V 100AH επαναφορτιζόμενη
| Αρχικός: | Σενζέν |
|---|---|
| Σχεδιασμένη Ζωή: | 10 έτη |
| Διάρκεια κύκλου: | > 5000 |
20.48KWh Συσσωρευτική μπαταρία για το σπίτι Όλα σε ένα Αποθήκευση ενέργειας για το σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |

