Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lithium lifepo4 battery pack ] αγώνας 147 προϊόντα.
LiFePO4 ικανότητα πακέτων 100Ah μπαταριών για την πώληση
| Τάση: | 3.2V |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
Συσκευή μπαταρίας LiFePO4 24V 100Ah 3 5000 διάρκεια κύκλου για βαριές εφαρμογές
| ενέργεια: | 2400Wh |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Διαφάνεια Bluetooth Standard Size Πακέτο μπαταρίας LiFePO4 με απόδοση και εκτός δικτύου
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | LiFePO4 |
ελαφρύ πακέτο μπαταριών 12V 100Ah LiFePO4 με 3 χρόνια εγγύηση
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| ενέργεια: | 1200Wh |
Πακέτο μπαταριών LiFePO4 υψηλής χωρητικότητας 5000 φορές κύκλου ζωής 100A Μέγιστο ρεύμα φόρτισης
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| ενέργεια: | 1200Wh |
5kwh Lifepo4 μπαταρία για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλου: | 5000 Φορές |
Ασφαλής χημεία LiFePO4 Battery Pack για Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας σε Ηλιακές Εφαρμογές
| Application: | Solar Energy Storage |
|---|---|
| Capacity Options: | 200Ah and 300Ah |
| Cycle Life: | Long cycle life |
Πακέτο μπαταριών της Shell 3.2v 50ah LiFePO4 Alumium
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2years |
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 συνοδευτική LiFePO4 μπαταριών 3.2v 50ah λι-ιονική μπαταρία μπαταριών |
Πακέτο μπαταριών 1200WH LiFePO4 Υψηλής ενεργειακής χωρητικότητας για μακροχρόνια χρήση
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
Πακέτο μπαταριών υψηλής επίδοσης 48V100Ah LiFePO4, υψηλή ικανότητα, χαμηλό βάρος
| Εξουσιοδότηση: | 3-5 ετών |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~65℃ |

