Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ pasted flat lead acid battery ] αγώνας 27 προϊόντα.
Το συμπαγές σχέδιο VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη τελική σφράγιση κύκλων μπαταριών βαθιά
| Τάση: | 2V, 6V, 12V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Η διπλή σφράγιση VRLA ρύθμισε τα όξινα συστήματα υψηλής δύναμης UPS μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε τα όξινα συστήματα υψηλής δύναμης UPS μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
12v 100ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για το ηλιακό σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 100Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12v |
| Βάρος: | Περ. 34.50Kg |
Μη Spillable UPS 12v VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
όξινη μπαταρία μολύβδου 12v100AH VRLA για το σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
F1/F2 τελικό 12v 9ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
AGM VRLA συστημάτων 200Ah UPS ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 62 κλ |
Η ηλιακή ενέργεια συστημάτων UPS σφράγισε την όξινη βαθιά μπαταρία κύκλων μολύβδου με την εξουσιοδότηση 1 έτους
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη για |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Κολλημένη επίπεδη επαναφορτιζόμενη μπαταρία Vrla κύκλων 12v 9ah βαθιά
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Ρυθμισμένη βαλβίδα επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12V 150Ah VRLA
| Ικανότητα: | 150ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V επανακαταλογηστέα βαλβίδα μπαταριών μολύβδου η όξινη ρύθμισε την όξινη μπαταρία 12V μολύβδου |

