Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ pasted flat lead acid battery ] αγώνας 27 προϊόντα.
Κολλημένη επίπεδη όξινη μπαταρία μολύβδου τύπων επαναφορτιζόμενη
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Επανακαταλογηστέο VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας
| Τάση: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η επανακαταλογηστέα βαλβίδα ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπ |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, φωτεινός σηματοδότης, τηλεπικοινωνίες, κ.λπ. |
AGM VRLA 12V 200Ah ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας, UPS, τηλεπικοινωνίες, συσκευές ελέγχου προσπέλασης
| Ικανότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 58 κλ |
AGM ο διαχωριστής 6AH UPS VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
| Τερματικό: | Τελικό F1/F2 |
F1 τελικό 12 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας για τα συστή |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Το επανακαταλογηστέο τερματικό F1 σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| τάση: | 6V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | F1 τελικό 6 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS, επαναφορτιζόμενη ρυθμισμ |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Τελικό F1 σφράγισε την όξινη μπαταρία 12v 200ah μολύβδου για τις τηλεπικοινωνίες UPS
| Ικανότητα: | 12V 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 58.00Kg |
Κολλημένη επίπεδη όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας τύπων, AGM VRLA βαθιά μπαταρία κύκλων
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε την όξινη όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά γ |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
SLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη για τα συστήματα UPS, ηλιακή ενέργεια
| Τάση: | 12V, 6V, 2V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | SLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη για |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

