Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ short circuit mini dc ups ] αγώνας 57 προϊόντα.
Πολυ μπαταρία λίθιου υψηλής ικανότητας τεχνολογίας UPS Γ παραγωγής φορητή on-line για τη κάμερα IP
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μπαταρία UPS φορητό σε απευθείας σύνδεση UPS λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS υψηλής ικανότητας για τη κάμερ |
|---|---|
| Φάση: | ενιαία φάση |
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
Η μπαταρία λιθίου Eco Mini αδιάλειπτη παροχή ενέργειας για περιβάλλον 40C
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 12W-60W |
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
100-240Vac εφεδρικός θόρυβος μπαταριών 40dB λίθιου υψηλής ικανότητας παροχής ηλεκτρικού ρεύματος εισαγωγής UPS
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
ΣΥΝΕΧΈΣ 12v 18w 6600mAh φορητό λίθιο UPS σημείου εισόδου ECO
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
7AH/9AH/12AH/18AH χωρητικότητα μπαταρίας μονωλικός τύπος UPS 220V PWM UPS
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | ≤10ms |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz |
Μονάδα αδιάλειπτης ισχύος ECO Mini 100V-240V Φόρτιση 2-3 ωρών
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Uninterruptible έγκριση CE προστασίας υπερφόρτωσης παροχής ηλεκτρικού ρεύματος σειράς ECO 100-240Vac
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |

