Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ short circuit mini dc ups ] αγώνας 57 προϊόντα.
0℃~+40℃ Θερμοκρασία εργασίας Mini DC UPS 12W-60W Ισχύς εξόδου για οθόνη και WiFi
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
Μίνι UPS DC με μπαταρία λιθίου για δρομολογητή 18W 30W
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερτάσεις, υπερφόρτωση. |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Υψηλό μίνι συνεχές ρεύμα UPS, μπαταρία συμβατότητας λίθιου υψηλής ικανότητας ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης UPS
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό/μέταλλο |
| Τομέας της εφαρμογής: | Όργανο ελέγχου, δρομολογητής, διαποδιαμορφωτής, χρονικό όργανο καταγραφής, ηλιακό πλαίσιο κ.λπ. |
Μίνι μπαταρία λίθιου ΣΥΝΕΧΟΎΣ UPS 100-240Vac OverloadProtection υψηλής ικανότητας σειράς ECO
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 100-240VAC |
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
Οικονομικό στήριγμα δύναμης 100Ah μίνι UPS Uninterruptible με την υπερφόρτωση/το βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα Prote
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
Μίνι υπηρεσία cOem υποστήριξης ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V παραγωγής μπαταριών λίθιου
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Υψηλός μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 60W 120W 40dB θόρυβος συμβατότητας με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Οικονομική συσκευή παροχής ΣΥΝΕΧΟΎΣ Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος 5Ah 100Ah μίνι
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
100-240Vac μίνι συνεχές ρεύμα UPS σημείου εισόδου 12W προστασίας ECO υπερφόρτωσης
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μπαταρία UPS λίθιου υψηλής ικανότητας προστασίας ΣΥΝΕΧΟΎΣ UPS 100-240Vac υπερφόρτωσης σειράς EC |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
Συνεχές ρεύμα UPS μπαταριών λίθιου αισθητήρων 12V 18W 8800mah σημείου εισόδου
| Όνομα προϊόντων: | 100-240Vac μίνι συνεχές ρεύμα UPS 12V 18W μπαταριών UPS ΣΥΝΕΧΟΥΣ λίθιου με το σημείο εισόδου και USB |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |

