Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ short circuit mini dc ups ] αγώνας 57 προϊόντα.
Συνεχές ρεύμα UPS 240Vac μπαταριών λίθιου αισθητήρων 12V 18W 8800mah σημείου εισόδου
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι συνεχές ρεύμα UPS, συνεχές ρεύμα UPS μπαταριών λίθιου αισθητήρων 12V 18W 8800mah σημείου εισόδο |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
12W-60W Economic Mini Uninterruptible Power Equipment Μπαταρία λιθίου DC UPS
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit DC UPS με μπαταρία λιθίου
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
Λι - ιονικό φορητό συνεχές ρεύμα UPS μπαταριών 12v 30W 6600mAh
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
100-240Vac εισαγμένη μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V παραγωγή για το σημείο εισόδου δρομολογητών CCTV
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
Μίνι παραγωγή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100-240Vac εισαγωγής 5V 9V 12V 15V 24V 48V προστασίας υπερφόρτωσης
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
Πολυ μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS μπαταρία 5V 9V 12V φορητό σε απευθείας σύνδεση UPS παραγωγής για τη κάμερα και το διαποδιαμορφωτή IP
| Τύπος: | On-line |
|---|---|
| Φάση: | Μονή φάση |
| Εύρος τάσης: | 100-240Vac |
Μίνι λι λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ Γ τεχνολογίας UPS 15W 30W 60W - ιονική μπαταρία για το σημείο εισόδου δρομολογητών VOIP CCTV
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Οικονομικά υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα συσκευών 5Ah-100Ah δύναμης 100V-240V μίνι Uninterruptible/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
ECO Mini αδιάλειπτη τροφοδοσία ρεύματος 2~3 ώρες Φόρτιση 5Ah-100Ah Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπερβολική θερμοκρασία/Αντίστροφη πολικότητα
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |

