Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ short circuit mini dc ups ] αγώνας 57 προϊόντα.
Long Mini DC UPS 100V-240V Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Αντίστροφη πολικότητα Προστασία Οικονομική αδιάλειπτη
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
Μακροχρόνια παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος κύκλων μίνι με την μπαταρία LiFePO4
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB |
Μακρύς μίνι εξοπλισμός ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100V-240V οικονομικός Uninterruptible δύναμης
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
Uninterruptible παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος προστασία ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS υπερφόρτωσης σταθμών μίνι
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
Mini DC UPS με 100V-240V Προστασία τάσης φόρτισης Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Αντίστροφη πολικότητα Μεγάλη διάρκεια ζωής
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
5Ah-100Ah εφεδρική μίνι ΣΥΝΕΧΉΣ UPS Uninterruptible πηγή ισχύος ECO
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
Οικονομική μίνι ενότητα 5Ah-100Ah 100V-240V ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible δύναμης
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
18W φορητό μίνι συνεχές ρεύμα UPS με την μπαταρία λίθιου 8000mah LifeP04
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40dB |
100W 12000 μίνι συνεχές ρεύμα UPS μπαταριών MAh LiFePO4 με το σημείο εισόδου
| Όνομα προϊόντων: | 100-240Vac μίνι συνεχές ρεύμα UPS ΣΥΝΕΧΩΝ LiFePO4 μπαταριών UPS με το σημείο εισόδου και USB 100W 12 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
Υψηλή μπαταρία λίθιου ΣΥΝΕΧΟΎΣ UPS υψηλής ικανότητας συμβατότητας 40dB μίνι
| Όνομα: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό/Μέταλλο |
| Πεδίο εφαρμογής: | Όργανο ελέγχου, δρομολογητής, διαποδιαμορφωτής, χρονικό όργανο καταγραφής, ηλιακό πλαίσιο κ.λπ. |

