Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups backup power supply ] αγώνας 216 προϊόντα.
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Όνομα προϊόντος: | Υψηλής συχνότητας Online UPS αδιάλειπτης τροφοδοσίας με λύση μπαταρίας λιθίου |
|---|---|
| Κυματική μορφή: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Εφαρμογή: | Εξοπλισμός πληροφορικής, διακομιστές, δρομολογητές και συστήματα δικτύου, ιατρικές συσκευές κλπ. |
Μακροχρόνια παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος κύκλων μίνι με την μπαταρία LiFePO4
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB |
Η μπαταρία λιθίου Eco Mini αδιάλειπτη παροχή ενέργειας για περιβάλλον 40C
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 12W-60W |
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
Εφεδρικός καθαρός τύπος πύργων κυμάτων UPS ημιτόνου δύναμης με το υλικό ABS/Metal για POS τη μηχανή
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
DC DC Power Supply με Χαμηλό Κυματισμό, Πηγή Τάσης Ακριβείας για Ενίσχυση της Ακεραιότητας Σήματος σε Ευαίσθητα Ηλεκτρονικά Κυκλώματα
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Συμπίεση μεγέθους AC DC τροφοδοσία που παρέχει σταθερό ρεύμα εξόδου Ιδανικό για τη φόρτιση μπαταρίας και συστήματα εφεδρικής ενέργειας
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Βιομηχανικό Τροφοδοτικό UPS Παρέχοντας Σταθερή Έξοδο Ισχύος και Αυτόματο Αυτοέλεγχο για τη Λειτουργία Βιομηχανικού Εξοπλισμού
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Ανθεκτικό Mini DC UPS Αδιάλειπτη Παροχή Ρεύματος Παρέχοντας Σταθερή Υποστήριξη Τάσης για Συσκευές Τηλεπικοινωνιών και Ασφαλείας
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Ενεργειακή παροχή ηλεκτρικής ενέργειας UPS συνεχούς ρεύματος με συμπαγές σχεδιασμό και πολλαπλές τάσεις εξόδου που καλύπτουν τις απαιτήσεις των συστημάτων μεταφορών
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

