Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups backup power supply ] αγώνας 216 προϊόντα.
Συστήματα ασύρματης παροχής ηλεκτρικής ενέργειας ασύρματης παροχής ηλεκτρικής ενέργειας για την προστασία συσκευών από διακοπές ρεύματος
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
100-240Vac εφεδρικός θόρυβος μπαταριών 40dB λίθιου υψηλής ικανότητας παροχής ηλεκτρικού ρεύματος εισαγωγής UPS
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
1 PC 12V UPS σε μη απευθείας σύνδεση εφεδρικό UPS για το στήριγμα εγχώριας δύναμης
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | PWM |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα:: | Γ-τεχνολογία |
| Επίδειξη:: | LED/LCD προαιρετικός |
2KVA η εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος, τύπος εγχώριων UPS πύργων κυμάτων ημιτόνου τοποθετεί
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Ενιαία φάση 220V 100W PWM UPS
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Overvoltage |
| Εφαρμογή: | υπολογιστής |
Σκληρό Μίνι DC UPS Μακροχρόνια Εφεδρική μπαταρία Παρέχοντας σταθερή ισχύ για ιατρικό εξοπλισμό και όργανα
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
1000VA Uninterruptible τεχνολογία UPS Γ εφεδρικός χρόνος μπαταριών 2 ωρών
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
|---|---|
| Δείκτες οδηγήσεων: | Ναι |
| Όνομα προϊόντων: | Γ τεχνολογίας UPS |
Συστοιχία Μπαταριών LiFePO4 Μεγάλης Διάρκειας Ζωής Χωρίς Συντήρηση Σχεδιασμένη για Εφεδρική Τροφοδοσία, Ηλεκτρικά Οχήματα και Συστήματα Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Συνεχές σύστημα έκτακτης ανάγκης πηγής ισχύος 50Hz 60Hz PWM
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Συχνότητα εισαγωγής: | 50Hz/60Hz |
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
Υψηλός μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 60W 120W 40dB θόρυβος συμβατότητας με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |

