Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups backup power supply ] αγώνας 216 προϊόντα.
Γραμμών διαλογική Γ παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων UPS ημιτόνου τεχνολογίας καθαρή 1KVA 5KVA
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
|---|---|
| Μάρκα | G-tech UPS |
Εφεδρική μονάδα 50Hz 60Hz παροχής χρονικού 10ms PWM UPS 220V ηλεκτρικού ρεύματος μεταφοράς
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Συχνότητα εισαγωγής: | 50Hz/60Hz |
Εφεδρικό ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας 1kVA 10kVA με την επίδειξη LCD
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
| Επίδειξη: | LCD |
Οικονομική συσκευή παροχής ΣΥΝΕΧΟΎΣ Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος 5Ah 100Ah μίνι
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
Σπίτι Εφεδρική Ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Λιθίου Συστήματα μπαταρίας με Smart BMS 48V 100Ah
| Περίοδος Εγγύησης: | 10 ετών |
|---|---|
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
30W ECO Mini DC UPS αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Υπερφόρτωση / βραχυκύκλωμα / Υπερθετική θερμοκρασία / Αντίστροφη προστασία από πολικότητα 0C- 40C
| Δύναμη εξόδου: | 30W |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃~+40℃ |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
Η ΚΜΕ έλεγξε τον εφεδρικό αναστροφέα δύναμης PWM UPS 1KVA για τις μηχανές δρομολογητών PC και POS
| Φάση: | Τρεις Φάση |
|---|---|
| Προστασία: | Υπέρτασης |
| εφαρμογή: | Δικτύωση |
Τροφοδοτικό αδιάλειπτης τροφοδοσίας LCD 0ms υψηλής απόδοσης 95,5%.
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Ηλεκτρονικό αδιάλειπτο τροφοδοτικό χαμηλής συχνότητας Επικοινωνία RS232/USB/SNMP
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
2000W φορητή τροφοδοσία LiFePO4 μπαταρία για δραστηριότητες εξωτερικής χρήσης μεγάλης κλίμακας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | περίπου 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |

