Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Power Guard High Frequency Online UPS Pure Sine Wave RS232 / Interlling Υποδοχή επιλογής
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος δύναμης |
Μονοφασικό 1kva 10Kva Ηλεκτρονικό UPS Power Guard υψηλής συχνότητας
| Ονομασία προϊόντος: | Ενιαία φάση σε απευθείας σύνδεση UPS, 1kva στη σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS, σπίτι UPS 1 |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Χαμηλής συχνότητας 220V LCD UPS σε απευθείας σύνδεση καθαρό ημιτονοειδές κύμα
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 1 |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Διαδικτυακό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπερθερμοκρασίας RS232/USB/SNMP Διεπαφή επικοινωνίας
| Αποδοτικότητα: | 1 |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Επίδειξη: | LCD |
Ηλεκτρονικό UPS 220V καθαρού ημιτονοειδούς κύματος χαμηλής συχνότητας με διεπαφή επικοινωνίας RS232/USB/SNMP
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 0,9 |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
≥95,5% Απόδοση Εικονική οθόνη LCD υψηλής συχνότητας online ups 6kva / 10kva
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 10-100AH |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας: | 48V/96V/192V/384V |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Τύπος υψηλής συχνότητας 1kva 2kva 3kva για το δίκτυο εξοπλισμού γραφείου
| Δυναμικότητα: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Εμφάνιση: | LCD |
Αξιόπιστη προστασία ισχύος Pwm Up με 50hz/60hz έξοδο και είσοδο
| Τεχνολογία: | 220V |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Συχνότητα εξόδου: | 50Hz/60Hz |
1-10kva Υψηλής συχνότητας ηλεκτρονικές ανωτάτες λειτουργίες
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1-10KVA |
| Αποτελεσματικότητα: | 95% |
Gp33 3 φάσεις χαμηλής συχνότητας βιομηχανικές 10-200kva με διασύνδεση επικοινωνίας Rs232
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Εμφάνιση: | LCD |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |

