Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
12V μπαταρία LiFePO4 για αντικατάσταση μπαταρίας VRLA 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah με μπλε δόντι
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά: | CE, RoHS, UL, UN38.3 |
200Ah μπαταρία λιθίου-σιδήρου-φωσφορικού οικιακής ενέργειας 48V
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, LCD) |
| Αξία: | Α |
Σύνθετη και ελαφριά ηλιακή μπαταρία LiFePO4 12V 100AH 200AH Εύκολη εγκατάσταση
| Packaging Details: | CARTON/WOODEN OR PLASTIC PALLET |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
| Supply Ability: | 5000/DAY |
Φιλική προς το περιβάλλον μπαταρία LiFePO4 για βιώσιμη ενεργειακή λύση ηλιακών πάνελ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ΚΑΤΟΝΙΚΟ/ΔΕΣΜΑΤΙΚΗ ή ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΑΛΕΤ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000/ημέρα |
51.2V100Ah LiFePO4 Bank for Home Energy Storage 6000 Cycle Life -20°C to 45°C Operating Range
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100AH |
| Ζωή με κύκλο: | 6000 φορές |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | Lifepo4 |
Home Energy Storage Lithium Battery 51.2V 300Ah
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51.2V |
| Ζωή με κύκλο: | > 10 χρόνια |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
| Τύπος μπαταρίας: | πακέτο μπαταριών 51.2V lifepo4 |
12.8V μπαταρία LiFePO4
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί και ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |

