Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
220v LCD οθόνη χαμηλής συχνότητας online ups με καθαρή έξοδο κύματος sinus
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V |
| Αποτελεσματικότητα: | 0.9 |
Σταθερή απόδοση Eco Mini Dc Ups 12v για μπαταρία μολύβδου-οξέος
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | DC UPS |
| Τύπος μπαταρίας: | lead-acid μπαταρία |
RJ45 Ακαθάριστη γραμμή κύματος αλληλεπιδράσεων για υπολογιστή / τράπεζα / τερματικό
| Διασύνδεση: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
30W ECO Mini DC UPS αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Υπερφόρτωση / βραχυκύκλωμα / Υπερθετική θερμοκρασία / Αντίστροφη προστασία από πολικότητα 0C- 40C
| Δύναμη εξόδου: | 30W |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃~+40℃ |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
PTEC Online Διπλής μετατροπής Μονό φάσης UPS 1-10kva PF 1.0
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος: | Τύποι πύργων υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Τεχνική ένταση: | 220V/230V/240V |
3 φάσεις χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS χαμηλής συχνότητας UPS 10kva σε 300kva
| Εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Τάση παραγωγής: | 380V |
Χαμηλής συχνότητας τριφασικό σε απευθείας σύνδεση UPS, σε απευθείας σύνδεση διπλή μετατροπή UPS με την επίδειξη LCD
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Το τριφασικό σε απευθείας σύνδεση UPS, σε απευθείας σύνδεση χαμηλής συχνότητας UPS 20~30KVA, 3 φάσει |
| Εμφάνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
10KVA τεχνολογία UPS Γ υψηλής συχνότητας
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
10KVA εφεδρική διπλή μετατροπή UPS, καθαρή σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS κυμάτων ημιτόνου
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
20KVA-600KVA υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS, μορφωματική εγκατάσταση τύπων πύργων συστημάτων UPS
| Όνομα Προϊόντος: | Μορφωματική σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS, μορφωματικό UPS, τρεις-φά |
|---|---|
| εφαρμογή: | Μεταφορά, γραφείο, ιατρικό δωμάτιο υπολογιστών, κέντρο δεδομένων. |
| Τύπος: | On-line |

