Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
3KVA υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS
| Όνομα προϊόντων: | 3Kva/3000w σε απευθείας σύνδεση UPS ράφι UPS υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος ραφιών |
6Kva υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS 1 καθαρό κύμα ημιτόνου τύπων UPS ραφιών φάσης
| Όνομα προϊόντων: | 6Kva σε απευθείας σύνδεση UPS, 1 υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS, τύπος UPS φάσης ραφιών |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος rack |
AGM μπαταριών γραμμών διαλογικό Γ κύμα ημιτόνου τεχνολογίας UPS 1200VA τροποποιημένο 1500VA
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Όνομα: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | ΕΝΙΑΙΑ ΦΑΣΗ |
3 σε απευθείας σύνδεση ράφι μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS 20kva 150kva φάσης για το γραφείο
| Εφαρμογή: | Μεταφορά, γραφείο, ιατρικό δωμάτιο υπολογιστών, κέντρο δεδομένων. |
|---|---|
| Τύπος: | σε απευθείας σύνδεση τύπος μορφωματικό UPS ραφιών 3 φάσης |
| Φάση: | Τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |
MQ ο Κ. SERIES μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS 40kva τριφασική για τις τηλεπικοινωνίες
| Εφαρμογή: | Χρηματοδότηση, τηλεπικοινωνίες, εκπαίδευση, νοσοκομεία, transportation&other συσκευές δικτύων, κέντρ |
|---|---|
| χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | 19» το ράφι τοποθέτησε το μορφωματικό UPS |
| Φάση: | Τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |
Μορφωματικό σύστημα 3 φάση 20kva ραφιών UPS 19 ίντσας στην υψηλή συχνότητα 150kva
| Εφαρμογή: | Χρηματοδότηση, τηλεπικοινωνίες, εκπαίδευση, νοσοκομεία, transportation&other συσκευές δικτύων, κέντρ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | 19» το ράφι τοποθέτησε το μορφωματικό UPS |
| Όνομα προϊόντων: | 3 μορφωματικό UPS ηλεκτρικό σύστημα 20KVA-150KVA συστημάτων UPS φάσης UPS |
18W φορητό μίνι συνεχές ρεύμα UPS με την μπαταρία λίθιου 8000mah LifeP04
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40dB |
Μακροχρόνια παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος κύκλων μίνι με την μπαταρία LiFePO4
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB |
Διαλογική PWM UPS παροχή ηλεκτρικού ρεύματος γραμμών
| Εφαρμογή: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
|---|---|
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή διαλογικό UPS, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος UPS για το σπίτι, microtek σπίτι UPS |
Το ράφι 19 ίντσας τοποθέτησε το μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS 40kva τριφασικό για τις τηλεπικοινωνίες
| Εφαρμογή: | τηλεπικοινωνίες, εκπαίδευση, νοσοκομεία |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | 19» το ράφι τοποθέτησε το μορφωματικό UPS |
| Φάση: | Τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |

