Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
Διαλογική PWM UPS παροχή ηλεκτρικού ρεύματος γραμμών
| Εφαρμογή: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
|---|---|
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή διαλογικό UPS, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος UPS για το σπίτι, microtek σπίτι UPS |
Αυτόματη γραμμή χρέωσης 300W διαλογικό PWM UPS για POS τη μηχανή
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή: | , POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
Το ράφι 19 ίντσας τοποθέτησε το μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS 40kva τριφασικό για τις τηλεπικοινωνίες
| Εφαρμογή: | τηλεπικοινωνίες, εκπαίδευση, νοσοκομεία |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | 19» το ράφι τοποθέτησε το μορφωματικό UPS |
| Φάση: | Τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |
3KVA τυποποιημένος καθαρός διαλογικός UPS SL κυμάτων ημιτόνου τύπος πύργων σειράς γραμμών
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
Black Line Interactive UPS Modified Sine Wave Power Guard UPS
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
True Double Conversion Online Υψηλής συχνότητας UPS Μαύρο κέλυφος ABS
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος δύναμης |
Long Mini DC UPS Economic 5Ah-100Ah Μπαταρία 0℃~+40℃ Θερμοκρασία λειτουργίας
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging period: | 2~3Hours |
Long Mini DC UPS 100V-240V ECO Mini Uninruptible Power Source
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Είσοδος 220V χαμηλής συχνότητας Online UPS 3 φάσεων
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
12W-60W Economic Mini Uninterruptible Power Equipment Μπαταρία λιθίου DC UPS
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |

