Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Τροποποιημένη γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων PWM UPS ημιτόνου για το σπίτι
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Σε μη απευθείας σύνδεση UPS |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
Ηλιακή 12V 9ah Lifepo4 επαναφορτιζόμενη μπαταρία UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Όνομα προϊόντων: | Μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
|---|---|
| Δύναμη: | 12V 9ah |
| Τύπος μπαταριών: | Lifepo4 μπαταρία |
Προστασία χαμηλής τάσης Power Guard UPS Line Interactive UPS Δωρεάν υπηρεσία OEM
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
Power Guard Line Interactive UPS Μονοφασική Τροποποιημένη Ημιτονοειδής Ελεγχόμενη CPU
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | Ενιαία φάση |
Long Mini DC UPS 100V-240V Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Αντίστροφη πολικότητα Προστασία Οικονομική αδιάλειπτη
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
2-3 ώρες Φόρτιση Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Εξοπλισμός για οθόνη και WiFi
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Προστασία αντίστροφης πολικότητας
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
0℃~+40℃ Θερμοκρασία εργασίας Mini DC UPS 12W-60W Ισχύς εξόδου για οθόνη και WiFi
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
ΥΠΔ 25,6v 100ah Ρυθμισμένη μπαταρία μολύβδου-οξέος Αυτοαπολύσιμο ≤ 3%
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15℃~50℃ |
|---|---|
| Διάρκεια κύκλου: | 500-1000 |
| Τετάρτη: | 25.6 |
20kva-600kva Μονουλάριες ηλεκτρονικές ανερχόμενες υψηλής συχνότητας για όργανα ακριβείας
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 10-60Ah |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας: | 48V |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB |

