Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Μία φάση υψηλής συχνότητας αδιάκοπη ηλεκτρική τροφοδοσία UPS σε απευθείας σύνδεση 1KVA 1KW
| Ονομασία προϊόντος: | Μία φάση υψηλής συχνότητας αδιάκοπη ηλεκτρική τροφοδοσία UPS σε απευθείας σύνδεση 1KVA 1KW |
|---|---|
| Σχήμα κύματος: | Καθαρό κύμα sinus |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Υψηλής συχνότητας αδιάκοπη ηλεκτρική τροφοδοσία UPS 2KVA 2KW με προστασία χαμηλής τάσης
| Ονομασία προϊόντος: | Υψηλής συχνότητας αδιάκοπη ηλεκτρική τροφοδοσία UPS 2KVA 2KW με προστασία χαμηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα κύματος: | Καθαρό κύμα sinus |
| Εφαρμογή: | Εξοπλισμός πληροφορικής, διακομιστές, δρομολογητές και συστήματα δικτύου, ιατρικές συσκευές κλπ. |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Όνομα προϊόντος: | Υψηλής συχνότητας Online UPS αδιάλειπτης τροφοδοσίας με λύση μπαταρίας λιθίου |
|---|---|
| Κυματική μορφή: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Εφαρμογή: | Εξοπλισμός πληροφορικής, διακομιστές, δρομολογητές και συστήματα δικτύου, ιατρικές συσκευές κλπ. |
Μίνι υπηρεσία cOem υποστήριξης ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 5V 9V 12V 15V 24V 48V παραγωγής μπαταριών λίθιου
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
10ms παροχή ηλεκτρικού ρεύματος χρονικών UPS μονάδων μεταφοράς 60W 120W με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
επίπεδο θορύβου ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης UPS 40dB 60W 120W για το σημείο εισόδου Webcam δρομολογητών VOIP οργάνων ελέγχου DVR
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Υψηλός μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS 60W 120W 40dB θόρυβος συμβατότητας με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Μίνι λι λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ Γ τεχνολογίας UPS 15W 30W 60W - ιονική μπαταρία για το σημείο εισόδου δρομολογητών VOIP CCTV
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Το ράφι τοποθετεί τη σε απευθείας σύνδεση UPS ημιτόνου παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων 3KVA 3KW
| Όνομα προϊόντων: | Παράγοντας 1,0 σε απευθείας σύνδεση UPS PT σειρά 1Kva υψηλής δύναμης υψηλής συχνότητας σε 10Kva |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος ραφιών |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Uninterruptible υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 1KVA 2KVA 3KVA 6KVA 10KVA
| Όνομα προϊόντων: | Παράγοντας 1,0 σε απευθείας σύνδεση UPS PT σειρά 1Kva υψηλής δύναμης υψηλής συχνότητας σε 10Kva |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |

