Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
συνεχής χρόνος λιγότερο από 10ms μεταφοράς πηγής ισχύος 220V PWM UPS
| Ικανότητα μπαταριών: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
Μακρύς μίνι εξοπλισμός ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100V-240V οικονομικός Uninterruptible δύναμης
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
220V χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση βραχυκύκλωμα UPS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Επίδειξη: | LCD |
Καθαρό κύμα χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS ημιτόνου με το SNMP RS232 USB
| Αποδοτικότητα: | 1 |
|---|---|
| Επίδειξη: | LCD |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Modular Online UPS Έως 8 μονάδες Προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA Μοδική ηλεκτρονική διατήρηση ισχύος UPS με RS232/RS485/SNMP επικοινωνιακή διεπαφή
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
20kVA-200kVA Modular Online UPS Έως 8 Μονάδες Παράλληλη Δυνατότητα
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Ηλεκτρονικό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία οθόνης LCD υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας & υψηλής απόδοσης 1
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
7AH/9AH/12AH/18AH χωρητικότητα μπαταρίας μονωλικός τύπος UPS 220V PWM UPS
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | ≤10ms |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz |
70Hz τριφασική τεχνολογία UPS Γ
| Εφαρμογή: | Μεταφορά, γραφείο, ιατρικό δωμάτιο υπολογιστών, κέντρο δεδομένων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση |
| Φάση: | Τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |

