Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
100-240Vac εφεδρικός θόρυβος μπαταριών 40dB λίθιου υψηλής ικανότητας παροχής ηλεκτρικού ρεύματος εισαγωγής UPS
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
ΣΥΝΕΧΈΣ 12v 18w 6600mAh φορητό λίθιο UPS σημείου εισόδου ECO
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
Διαλογικός 600VA 5KVA Uninterruptible UPS αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου γραμμών
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Ράφι ή πύργος |
| Φάση: | ενιαία φάση |
όξινη μπαταρία μολύβδου κύκλων UPS 12.8V 12Ah βαθιά για την αντικατάσταση συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 12Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
λίθιο-ιονική μπαταρία ποδηλάτων ασφάλειας Ε 12.8V 24Ah για το σύστημα UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 24AH |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
60Ah βαθύς κύκλος 12,8 ασφάλειας ιονική μπαταρία λίθιου Β για το σύστημα UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 60Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
Γραμμή διαλογικό σε μη απευθείας σύνδεση 500VA 300W PWM UPS για το στήριγμα εγχώριας δύναμης
| Μορφή κύματος εξόδου: | PWM |
|---|---|
| Μάρκα: | G-Tech |
| Επίδειξη: | LED/LCD προαιρετικός |
Διαλογικό μιμούμενο κύμα PWM UPS 600VA~5000VA ημιτόνου γραμμών για τη συσκευή σπιτιών/γραφείων/βάσεων δεδομένων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 10KVA τύπων ραφιών ασφαλής δύναμη υψηλής συχνότητας με PF 1,0
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |

