Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Χρόνος μεταφοράς υψηλής συχνότητας 0ms Online Τροφοδοτικό UPS με υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/υπέρβαση θερμοκρασίας/μπαταρία Χαμηλή τάση
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Υψηλή συχνότητα 0ms Χρόνος μεταφοράς LCD Οθόνη Online UPS
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 1.0 |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Υψηλής συχνότητας Online UPS 1.0 Εξόδου Προστασία Συντελεστή Ισχύος Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπερβολική θερμοκρασία/Μπαταρία Χαμηλή τάση
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
| Επίδειξη: | LCD |
Online UPS υψηλής συχνότητας με οθόνη LCD και συντελεστή ισχύος εξόδου 1.0
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 1.0 |
Οθόνη LCD υψηλής συχνότητας Online UPS Ασφαλής Ισχύς 1kVA-10kVA με Συντελεστή Ισχύς Εξόδου 1.0
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 1.0 |
Υψηλής απόδοσης αλληλεπιδραστική γραμμή sinus wave ups 600va / 800va / 1200va
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Αδιάβροχο: | GSM |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups χωρητικότητα μπαταρίας 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
Γραμμή-διαλογικό καθαρό κύμα UPS ημιτόνου τεχνολογίας 1KVA-5KVA Γ
| Υλικό: | Διανοητικός |
|---|---|
| Τοποθετήστε: | Τάξη |
| Χρώμα: | μαύρος |
1-10KVA σε απευθείας σύνδεση UPS παράγοντας 0,9 δύναμης παραγωγής υψηλής συχνότητας με την επίδειξη θέσης των οδηγήσεων/LCD
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τάξη |
|---|---|
| Υλικό: | ABS/METAL |
| Χρώμα: | μαύρος |
Σε απευθείας σύνδεση έλεγχος 0,9 μικροεπεξεργαστών μετατροπής UPS υψηλής συχνότητας διπλός παράγοντας δύναμης παραγωγής
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος δύναμης |

