Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups χωρητικότητα μπαταρίας 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
Αληθινή διπλή έκδοση 3 Φάση 20Kw 30Kw 60Kw G Tech UPS Για δωμάτιο υπολογιστών και αποθήκευση δεδομένων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS με μπαταρία λιθίου True Double Version Standard 2U Rack Type
| Ονομαστική τάση: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Η μπαταρία: | LiFePO4 |
| Εισαγωγή γεννήτριας: | Υποστήριξη |
220V χαμηλής συχνότητας ηλεκτρονικά UPS με προστασία από υπερφόρτωση και βραχυκύκλωμα
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα sinus |
|---|---|
| Εμφάνιση: | LCD |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
Συντελεστής ισχύος 0,8 Γραμμή Διαδραστική Αγνή Σινικό κύμα UPS 1KVA ~ 5KVA Τύπος πύργου
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής |
| Σχήμα κύματος: | Καθαρό κύμα sinus |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interactive UPS Για PC / ATM / Τερματικό Τράπεζας με PF 0.8
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα, πέρα από τη θερμοκρασία |
| Συχνότητα εισόδου: | 45-65Hz |
1000VA 600W Τροποποιημένη γραμμή κύματος sinus Διαδραστική UPS, UPS για υπολογιστές
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | USB, RS232 |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | ΠΟΜ |
| Χρόνος φόρτισης: | 4-6Hours |
Τεχνολογία UPS Γ ενιαίας φάσης με το σύστημα ελέγχου αυτοματοποίησης 2 έτη εξουσιοδότησης
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρόνος Μεταφοράς: | Τυπικά 2-6 ms, 10 ms μέγ |
| Απεικόνιση: | LCD/ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ |
1KVA~5KVA ο πλήρης τύπος πύργων κυμάτων UPS ημιτόνου τοποθετεί τον τρόπο συνδέει με την εξωτερική μπαταρία
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Υψηλό μίνι συνεχές ρεύμα UPS, μπαταρία συμβατότητας λίθιου υψηλής ικανότητας ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης UPS
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό/μέταλλο |
| Τομέας της εφαρμογής: | Όργανο ελέγχου, δρομολογητής, διαποδιαμορφωτής, χρονικό όργανο καταγραφής, ηλιακό πλαίσιο κ.λπ. |

