Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ online ups system ] αγώνας 185 προϊόντα.
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Ρυθμιστής τάσης επίδειξης AVR των οδηγήσεων LCD με το συγγενή Humidity≤95%
| Επίδειξη: | LCD/LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 2KVA-3000KVA |
| Τάση εισαγωγής: | 380V-480V |
Ενιαίος τριφασικός αυτόματος ρυθμιστής τάσης ≤95% σχετική υγρασία
| Τάση παραγωγής: | 220V |
|---|---|
| Σχετική υγρασία: | ≤95% |
| Φάση: | Ενιαίος/τριφασικός |
Ρυθμιστής σειράς 2KVA 3000KVA AVR με την τάση παραγωγής επίδειξης 220V των οδηγήσεων LCD
| Τάση παραγωγής: | 220V |
|---|---|
| Επίδειξη: | LCD/LED |
| Τύπος: | Αυτόματος ρυθμιστής τάσης |
1000VA συνεχής UPS Γ παροχή ηλεκτρικού ρεύματος τεχνολογίας με το λιμένα USB
| Ικανότητα: | 1000VA |
|---|---|
| Δείκτες οδηγήσεων: | Ναι |
| Χρόνος χρέωσης: | 6-8 ώρες |
Κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών 4800WH 100Ah LiFePO4
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
OEM 100Ah μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου με 3 χρόνια εγγύηση
| ενέργεια: | 1200Wh |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Πακέτο μπαταριών 1200WH LiFePO4 Υψηλής ενεργειακής χωρητικότητας για μακροχρόνια χρήση
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
25.6v Ηλιακό σύστημα Βαλβίδα ρυθμιζόμενη επαναφορτιζόμενη μπαταρία 100 Ah
| Τετάρτη: | 25.6 |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
Σταθερή απόδοση Eco Mini Dc Ups 12v για μπαταρία μολύβδου-οξέος
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | DC UPS |
| Τύπος μπαταρίας: | lead-acid μπαταρία |

