Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ powerful lfp battery pack ] αγώνας 58 προϊόντα.
LiFePO4 πακέτο μπαταριών με 5000 φορές τη ζωή κύκλων εξουσιοδότηση 3 ετών
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
Κατοικημένο ηλιακό πακέτο 48V 100AH μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | αποθήκευση ηλιακής ενέργειας, rv, ναυτικό, κάρρο γκολφ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 5120Wh |
| Ζωή κύκλων: | 5000 κύκλοι |
πακέτο μπαταριών 100Ah LiFePO4 με την εξουσιοδότηση και το ανώτατο ρεύμα δαπανών 100A 3 ετών
| ενέργεια: | 4800Wh |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Ικανότητα: | 100Ah |
LiFePO4 πακέτο μπαταριών 24V/48V100Ah με την εξουσιοδότηση 3 ετών
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης 50A-300A LFP-μπαταρία προσαρμοσμένη για την ηλιακή σας λύση
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
36V 100Ah Λίθιο σιδηροφωσφορικό μπαταρία πακέτο μπαταρία LFP
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: | 60A |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 36V/48V/72V |
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
πακέτο μπαταριών 48V 100AH (5kwh) Lifepo4
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Διαφάνεια Bluetooth Standard Size Πακέτο μπαταρίας LiFePO4 με απόδοση και εκτός δικτύου
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | LiFePO4 |
20.48KWh Συσσωρευτική μπαταρία για το σπίτι Όλα σε ένα Αποθήκευση ενέργειας για το σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
20.48KWh Συσσωρευτική μπαταρία για το σπίτι Όλα σε ένα Αποθήκευση ενέργειας για το σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |

