Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ powerful lfp battery pack ] αγώνας 58 προϊόντα.
Πακέτο μπαταριών 1200WH LiFePO4 Υψηλής ενεργειακής χωρητικότητας για μακροχρόνια χρήση
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
ελαφρύ πακέτο μπαταριών 12V 100Ah LiFePO4 με 3 χρόνια εγγύηση
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| ενέργεια: | 1200Wh |
Συσκευή μπαταρίας 12V24V48V LiFePO4 600*460*457mm βαθμού Α για υποστήριξη ενέργειας
| Μέγεθος μπαταρίας: | Πρότυπα/συνήθεια |
|---|---|
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
100Ah πακέτο μπαταριών λίθιου LiFePO4 με το έξυπνο σύστημα BMS
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
12KG-100KG μπαταρία LiFePO4 με Bluetooth WiFi BESS
| Αξία: | Α |
|---|---|
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
| Βάρος της μπαταρίας: | / |
Μπαταρία υψηλής ικανότητας 12V LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μολύβδου
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12v λι ιονική μπαταριών Lifepo4 επανακαταλογηστέα μπαταριών 12V αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου όξι |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
| Τύπος μπαταρίας: | πακέτο μπαταριών 51.2V lifepo4 |
Τερματικό πακέτων M6 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 4800WH 100Ah
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ικανότητα: | 100Ah |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | Lifepo4 |

