Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ powerful lfp battery pack ] αγώνας 58 προϊόντα.
Ηλιακή 12V 9ah Lifepo4 επαναφορτιζόμενη μπαταρία UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Όνομα προϊόντων: | Μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
|---|---|
| Δύναμη: | 12V 9ah |
| Τύπος μπαταριών: | Lifepo4 μπαταρία |
Μακροχρόνιο κύκλων ζωής λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών 100A ανώτατο
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
2400WH λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών ανώτατο 100A
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
Μπαταρία cOem 100A LiFePO4 με τα πρότυπα CE IEC62619 UN38.3 MSDS
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| ενέργεια: | 4800Wh |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
100A αποθήκευση υψηλής ικανότητας μπαταριών 4800WH φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου ενεργειακή
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| ενέργεια: | 4800Wh |
πακέτο κυττάρων 3.2V LiFePO4 με λειτουργούντα Temp τη σειρά -20℃~65℃
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Κομμένη απαλλαγή τάση: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Ικανότητα: | 100Ah |
μπαταρία λίθιου 12.8V 10Ah Lifep04 με Alumium Shell
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V10Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V 6Ah Lifepo4 για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V6Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12.8V 100Ah για Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V100Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | M8 |
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V ηλιακής ενέργειας Lifepo4 UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |

