Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ powerful lfp battery pack ] αγώνας 58 προϊόντα.
Μακροχρόνια και ισχυρή μπαταρία LFP με μπαταρία 12V24V48V για αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
Πακέτο μπαταρίας 12V 100AH LFP 5000 Times Cycle Life αξιόπιστο ανθεκτικό
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Τάση παραγωγής: | 12V |
Φορητό πακέτο μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 12V lifepo4
| Εφαρμογή: | Τα lap-top, μίνι ψυγεία, κηφήνες, τηλεφωνούν στη χρέωση, τον ανεμιστήρα, την ενεργειακή αποθήκευση, |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό πακέτο μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 12V lifepo4 |
Ελαφριά και ισχυρή μπαταρία LiFePO4 12V 100ah με πυκνότητα ενέργειας 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
LiFePO4 ανώτατο ρεύμα δαπανών πακέτων 100A μπαταριών 5000 φορές ζωή κύκλων
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| ενέργεια: | 4800Wh |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
16S17P Σύνδεση μπαταρίας 48V LiFePO4 μπαταρία για μακροχρόνια διάρκεια ζωής της μπαταρίας
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Black Lifepo4 Battery Pack 24v 100ah Li Ion Rechargeable Battery Pack
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Τύπος μπαταριών: | πακέτο μπαταριών 24v LiFePO4 |
Κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών 4800WH 100Ah LiFePO4
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
πακέτο μπαταριών 48V 100AH Lifepo4, προμηθευτές πακέτων μπαταριών Lifepo4
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Τύπος μπαταριών: | πακέτο μπαταριών 48v Lifepo4 |
LiFePO4 ικανότητα πακέτων 100Ah μπαταριών για την πώληση
| Τάση: | 3.2V |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |

