Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ powerful lfp battery pack ] αγώνας 58 προϊόντα.
Εφεδρικό Σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας 48V 100Ah LiFePO4 Battery Telecom Base Station
| Εφαρμογή: | Ηλιακή ενέργεια, Τηλεπικοινωνίες, αμαξίδια γκολφ κ.λπ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 4800Wh |
| Ποσοστό δαπανών: | 1C |
Σπίτι Εφεδρική Ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Λιθίου Συστήματα μπαταρίας με Smart BMS 48V 100Ah
| Εποχή εγγύησης: | 10 έτη |
|---|---|
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας στο ένα 5kwh 10kwh 15kwh 20kwh
| Σχήμα: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Εσωτερική αντίσταση: | ≤45mΩ |
| Αναμενόμενη διάρκεια κύκλου ζωής: | Στρογγυλοί 6.000 κύκλοι@100% DOD,1C σε 25°C |
12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank για την αποθήκευση ενέργειας σε οικιακές εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Διάρκεια κύκλου: | 5000 φορές |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank για την αποθήκευση ενέργειας σε οικιακές εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| διάρκεια κύκλου: | 5000 φορές |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank για την αποθήκευση ενέργειας σε οικιακές εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100AH |
| Ζωή με κύκλο: | 6000 φορές |
Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας στο ένα 5kwh 10kwh 15kwh 20kwh
| Σχήμα: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Εσωτερική αντίσταση: | ≤45mΩ |
| Αναμενόμενη διάρκεια κύκλου ζωής: | Στρογγυλοί 6.000 κύκλοι@100% DOD,1C σε 25°C |

