Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rechargeable lead acid battery ] αγώνας 61 προϊόντα.
Το επανακαταλογηστέο τερματικό F1 σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| τάση: | 6V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | F1 τελικό 6 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS, επαναφορτιζόμενη ρυθμισμ |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
300α Vrla Ρυθμισμένη μπαταρία μολύβδου για τηλεπικοινωνιακό σύστημα / ηλιακό σύστημα / Ups
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος τερματικού: | Με νήματα |
| Τύπος μπαταρίας: | VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου |
VRLA αέρισε την όξινη μπαταρία 330*172*214mm μολύβδου για τη βιομηχανική οικιακή χρήση
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Διαστάσεις: | L*W*H=330*172*214mm |
| Βάρος: | 31kg |
δύο ετών συντήρηση-ελεύθερη Lead-Acid μπαταρία εξουσιοδότησης που λειτουργεί θερμοκρασία-15℃~50℃
| Μόνο ποσοστό απαλλαγής: | ≤3%/month |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -15℃~50℃ |
Η βαλβίδα UPS ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου με το ανώτατο ρεύμα απαλλαγής 300A
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 300A |
| Μόνο ποσοστό απαλλαγής: | ≤3%/month |
όξινη μπαταρία μολύβδου κύκλων UPS 12.8V 12Ah βαθιά για την αντικατάσταση συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 12Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
F1/F2 τελικό 12v 9ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Η χρησιμοποίηση του βελτιωμένου AGM διαχωριστή σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Επαναφορτιζόμενη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου για το σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 4.5Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 6V |
| Βάρος: | Περ. 0.75Kg |
OEM Χωρίς συντήρηση υλικό περιβλήματος ABS επαναφορτιζόμενη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου για μακροχρόνια απόδοση UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |

