Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rechargeable lead acid battery ] αγώνας 61 προϊόντα.
Κολλημένη επίπεδη όξινη μπαταρία μολύβδου τύπων επαναφορτιζόμενη
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Σφραγισμένη όξινη μπαταρία 6v 4ah 0.7kg για την εφαρμογή συναγερμών πυρκαγιάς, ψεκαστήρας μολύβδου συντήρησης ελεύθερη επαναφορτιζόμενη
| Ικανότητα: | το 4Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 6V |
| Βάρος: | Περ. 0,7 κλ |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
12V επαναφορτιζόμενη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου για ηλιακό σύστημα 9Ah χωρητικότητα 20hr-rate έως 1,75V ανά κύτταρο 25 C
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
συμπαγής όξινη μπαταρία μολύβδου σχεδίου επαναφορτιζόμενη
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
12V 7Ah VRLA ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου επαναφορτιζόμενη σφραγισμένη μπαταρία μολύβδου
| Διάρκεια κύκλου: | 500-1000 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 7Ah |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης ανασυνδυασμένης αεριζόμενης μπαταρίας μολύβδου 300A
| Τελικός τύπος: | Περασμένος κλωστή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
| Διαστάσεις: | L*W*H=330*172*214mm |
Αξιόπιστη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία ολικού οξέος σειρά VP βαθύ κύκλο μπαταρία 12V
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15℃~50℃ |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
Επανακαταλογηστέο VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας
| Τάση: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η επανακαταλογηστέα βαλβίδα ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπ |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, φωτεινός σηματοδότης, τηλεπικοινωνίες, κ.λπ. |
AGM VRLA 12V 200Ah ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας, UPS, τηλεπικοινωνίες, συσκευές ελέγχου προσπέλασης
| Ικανότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 58 κλ |

