Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rechargeable lead acid battery ] αγώνας 61 προϊόντα.
1.04KG σφραγισμένη ελεύθερη επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6v 7ah συντήρησης για το σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 6V |
| Βάρος: | Περ. 1.04Kg |
Διπλή σφραγίζοντας μπαταρία κύκλων 250Ah UPS 12V VRLA βαθιά
| Ικανότητα: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V βαθύς κύκλος μπαταριών μολύβδου ο όξινος σφράγισε μολύβδου την όξινη όξινη μπαταρία μολύβδου μπα |
Μπαταρία υψηλής ικανότητας 12V LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μολύβδου
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12v λι ιονική μπαταριών Lifepo4 επανακαταλογηστέα μπαταριών 12V αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου όξι |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Χαμηλής συχνότητας 3 φάση σε απευθείας σύνδεση UPS 40KVA-80KVA με τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | 40KVA-80KVA χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS τριφασικό σε απευθείας σύνδεση UPS για το γρ |
| Εμφάνιση: | LCD (οθόνη επαφής) |
Επαναφορτιζόμενη βαθιά μπαταρία πηκτωμάτων κύκλων 12V 150Ah VRLA όξινη
| Ικανότητα: | 150ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V150Ah ο βαθύς κύκλος σφράγισε μολύβδου την όξινη μπαταριών επαναφορτιζόμενη ρυθμισμένη βαλβίδα μο |
25.6v Ηλιακό σύστημα Βαλβίδα ρυθμιζόμενη επαναφορτιζόμενη μπαταρία 100 Ah
| Τετάρτη: | 25.6 |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V 6Ah Lifepo4 για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V6Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V ηλιακής ενέργειας Lifepo4 UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Ηλιακή 12V 9ah Lifepo4 επαναφορτιζόμενη μπαταρία UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Όνομα προϊόντων: | Μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
|---|---|
| Δύναμη: | 12V 9ah |
| Τύπος μπαταριών: | Lifepo4 μπαταρία |

