Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rechargeable lead acid battery ] αγώνας 61 προϊόντα.
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
η επανακαταλογηστέα βαλβίδα 12v 9ah ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για το σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | περ. 2.5kg |
πακέτο μπαταριών 12.8V 18Ah LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 18Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 9ah |
| Τάση: | 12V |
Ρυθμισμένη βαλβίδα επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12V 150Ah VRLA
| Ικανότητα: | 150ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V επανακαταλογηστέα βαλβίδα μπαταριών μολύβδου η όξινη ρύθμισε την όξινη μπαταρία 12V μολύβδου |
Η διπλή σφράγιση 12v VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Η βαλβίδα ABS 12v 7ah ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
λίθιο-ιονική μπαταρία ποδηλάτων ασφάλειας Ε 12.8V 24Ah για το σύστημα UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 24AH |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
Κολλημένη επίπεδη επαναφορτιζόμενη μπαταρία Vrla κύκλων 12v 9ah βαθιά
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Όξινη μπαταρία μολύβδου δύναμης 12v 9Ah VRLA τηλεπικοινωνιών UPS εφεδρική
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |

