Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ rechargeable lead acid battery ] αγώνας 61 προϊόντα.
μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12.8V 100Ah για Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V100Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | M8 |
60Ah βαθύς κύκλος 12,8 ασφάλειας ιονική μπαταρία λίθιου Β για το σύστημα UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 60Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
Επαναφορτιζόμενη Vrla ηλιακών συστημάτων βαθιά μπαταρία κύκλων 12v 9ah
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
2400WH λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών ανώτατο 100A
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
3 φάσεις χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS χαμηλής συχνότητας UPS 10kva σε 300kva
| Εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Τάση παραγωγής: | 380V |
Χαμηλής συχνότητας τριφασικό σε απευθείας σύνδεση UPS, σε απευθείας σύνδεση διπλή μετατροπή UPS με την επίδειξη LCD
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Το τριφασικό σε απευθείας σύνδεση UPS, σε απευθείας σύνδεση χαμηλής συχνότητας UPS 20~30KVA, 3 φάσει |
| Εμφάνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
40KVA-80KVA χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS για το γραφείο/τον υπολογιστή/τις εγκαταστάσεις
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Εμφάνιση: | LCD (οθόνη επαφής) |
Υψηλό αποδοτικό χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS για τα μικρού και μεσαίου μεγέθους κέντρα δεδομένων
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Εμφάνιση: | LCD (οθόνη επαφής) |
Τρεις φάσεις χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS με το υψηλό αποδοτικό τσιπ DSP
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Εμφάνιση: | LCD (οθόνη επαφής) |
Διπλή μετατροπή 3 σε απευθείας σύνδεση UPS υψηλή αποδοτικότητα φάσης για τα μικρά μέσα κέντρα δεδομένων
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Εμφάνιση: | LCD (οθόνη επαφής) |

