Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
SL-series Line Interactive UPS Silence Function Pure Sine Wave συμβατό με γεννήτρια
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | G-tech |
| Αριθμό μοντέλου | αλληλεπιδραστική UPS γραμμής |
12V 9AH VRLA μπαταρία υψηλής απόδοσης αξιόπιστη μακροχρόνια μπαταρία για αλληλεπιδράσεις UPS
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Χρήση: | UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένο |
Συνεχής ΥΔΑ Μεγάλης χωρητικότητας Ηλιακές μπαταρίες μολύβδου-οξέος Υπερφόρτωση και Προστασία από βραχυκύκλωμα
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
Μονάδα UPS υψηλής απόδοσης με λειτουργία ψυχρής εκκίνησης
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
110V/220V σε μη απευθείας σύνδεση οργάνωση σιωπής PWM UPS με την προστασία χαμηλής τάσης μπαταριών
| Θέση προέλευσης:: | Πλαστικό/μέταλλο |
|---|---|
| Guangdong:: | Κίνα |
| Τάση εξόδου:: | 110V/220V |
AGM VRLA συστημάτων 200Ah UPS ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 62 κλ |
Διπλή σφραγίζοντας μπαταρία κύκλων 250Ah UPS 12V VRLA βαθιά
| Ικανότητα: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V βαθύς κύκλος μπαταριών μολύβδου ο όξινος σφράγισε μολύβδου την όξινη όξινη μπαταρία μολύβδου μπα |
AGM ο διαχωριστής 6AH UPS VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
| Τερματικό: | Τελικό F1/F2 |
100Vac 240Vac υψηλής ικανότητας μίνι ΣΥΝΕΧΉΣ δύναμη UPS μπαταριών λίθιου ιονική
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 100-240VAC |
| Όνομα: | μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
Μπαταρία λιθίου Mini DC UPS 2-3 ώρες Φόρτιση Mini αδιάλειπτης πηγής ενέργειας
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |

