Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης φορτιστών κυμάτων MPPT ημιτόνου 500W 6KW καθαρή
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου φορτιστών 5KW MPPT για την ηλιακή εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| παραγωγή: | 220V/230V/240VAC |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Ρυθμιστής τάσης επίδειξης AVR των οδηγήσεων LCD με το συγγενή Humidity≤95%
| Επίδειξη: | LCD/LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 2KVA-3000KVA |
| Τάση εισαγωγής: | 380V-480V |
Μειωμένη AVR συχνότητα ρυθμιστών τάσης οδηγίας καθορισμένη αυτόματη 50Hz 60Hz
| Τύπος: | Αυτόματος ρυθμιστής τάσης |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από την τάση/κάτω από την τάση |
| Δύναμη: | 2KVA-3000KVA |
Γεννήτρια αναστροφέων εγχώριων αποθηκών συναγερμών χαμηλής τάσης με τον ανεμιστήρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-25workdays |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Αξιόπιστη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία ολικού οξέος σειρά VP βαθύ κύκλο μπαταρία 12V
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15℃~50℃ |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
Καθαρό εναλλασσόμενο ρεύμα αναστροφέων ημιτόνου κρύας έναρξης/ηλιακός ενσωματωμένος PWM ελεγκτής εισαγωγής μέσα
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Εφαρμογή: | Σπίτι |
Καθαρές εναλλασσόμενο ρεύμα αναστροφέων Hybird κυμάτων ημιτόνου σειράς XLS/εφαρμογή εισαγωγής ηλιακής ενέργειας εγχώρια
| χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Εφαρμογή: | Σπίτι |
Προσαρμοσμένη εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης με τον ελεγκτή PWM μέσα σε ενσωματωμένο
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Εφαρμογή: | Σπίτι |
Αναστροφέας ηλεκτρικής δύναμης πλαστικού υλικού με την προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Εφαρμογή: | Σπίτι |

