Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Επαναφορτιζόμενη βαθιά μπαταρία πηκτωμάτων κύκλων 12V 150Ah VRLA όξινη
| Ικανότητα: | 150ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V150Ah ο βαθύς κύκλος σφράγισε μολύβδου την όξινη μπαταριών επαναφορτιζόμενη ρυθμισμένη βαλβίδα μο |
Ρυθμισμένη βαλβίδα επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12V 150Ah VRLA
| Ικανότητα: | 150ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V επανακαταλογηστέα βαλβίδα μπαταριών μολύβδου η όξινη ρύθμισε την όξινη μπαταρία 12V μολύβδου |
12v 100ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για το ηλιακό σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 100Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12v |
| Βάρος: | Περ. 34.50Kg |
Μονάδα αδιάλειπτης ισχύος ECO Mini 100V-240V Φόρτιση 2-3 ωρών
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
12V 7Ah VRLA ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου επαναφορτιζόμενη σφραγισμένη μπαταρία μολύβδου
| Διάρκεια κύκλου: | 500-1000 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 7Ah |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
υψηλής αντοχής όξινη μπαταρία μολύβδου περίπτωσης ABS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
EV 3000 πακέτο μπαταριών χρονικών κύκλων 3.2v 200ah LiFePO4
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2years |
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 συνοδευτική LiFePO4 μπαταριών 3.2v 200ah λι-ιονική μπαταρία μπαταριών |
Πλαστική ιονική μπαταρία λίθιου της Shell LiFePO4 3.2v 30ah
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2years |
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 συνοδευτική LiFePO4 μπαταριών 3.2v 30ah λι-ιονική μπαταρία μπαταριών |
Πακέτο μπαταριών της Shell 3.2v 50ah LiFePO4 Alumium
| Εφαρμογή: | EV, τηλεπικοινωνίες, ηλιακή ενέργεια, μοτοσικλέτα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2years |
| Όνομα προϊόντων: | LiFePO4 συνοδευτική LiFePO4 μπαταριών 3.2v 50ah λι-ιονική μπαταρία μπαταριών |

