Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
AGM VRLA ρύθμισε την όξινη συντήρηση μπαταριών μολύβδου ελεύθερη με τη ζωή 400 κύκλων
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM βαθύς τύπος μπαταριών κύκλων μπαταριών για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας, συστήματα UPS, εξοπλι |
| Σφραγισμένος τύπος: | σφραγισμένος |
Η εύκολη εγκατάσταση VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας
| Όνομα Προϊόντος: | Όξινος τύπος μπαταριών πηκτωμάτων μολύβδου για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας, συστήματα UPS, εξοπλι |
|---|---|
| εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, φωτεινός σηματοδότης, τηλεπικοινωνίες, κ.λπ. |
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
Κολλημένη επίπεδη όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας τύπων, AGM VRLA βαθιά μπαταρία κύκλων
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε την όξινη όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά γ |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Το συμπαγές σχέδιο VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη τελική σφράγιση κύκλων μπαταριών βαθιά
| Τάση: | 2V, 6V, 12V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Τροποποιημένος αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου επίδειξης σειράς LCD σ. IV 1000W
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Η διπλή σφράγιση 12v VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Η βαλβίδα ABS 12v 7ah ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
AGM συστημάτων συναγερμών μπαταρία τύπων διαχωριστών 12v 9ah Vrla
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
F1/F2 τελικό 12v 9ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Κολλημένη επίπεδη επαναφορτιζόμενη μπαταρία Vrla κύκλων 12v 9ah βαθιά
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |

