Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Επαναφορτιζόμενη Vrla ηλιακών συστημάτων βαθιά μπαταρία κύκλων 12v 9ah
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Επίδειξη 300 σειράς LCD σ. IV - τροποποιημένος 3000W αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Μπαταρία υψηλής ικανότητας 12V LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μολύβδου
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12v λι ιονική μπαταριών Lifepo4 επανακαταλογηστέα μπαταριών 12V αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου όξι |
| Τελικός τύπος: | F2 |
δύο ετών συντήρηση-ελεύθερη Lead-Acid μπαταρία εξουσιοδότησης που λειτουργεί θερμοκρασία-15℃~50℃
| Μόνο ποσοστό απαλλαγής: | ≤3%/month |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -15℃~50℃ |
Agm σειράς OPzV μολύβδου όξινη αποδοχή δαπανών μπαταριών καλύτερη για τις συσκευές ελέγχου προσπέλασης
| Πραγματική ικανότητα: | 220AH |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Σφραγισμένος τύπος: | σφραγισμένος |
Η μπροστινή τελική σειρά VRLA ρύθμισε AGM μπαταριών μολύβδου την όξινη εύκολη εγκατάσταση μπαταριών
| Πραγματική ικανότητα: | 55-260AH |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Σφραγισμένος τύπος: | σφραγισμένος |
Η βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία 12V 200Ah, βαθιά όξινη μπαταρία μολύβδου μολύβδου κύκλων για ηλιακό
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία 12V 200Ah, βαθιά όξινη μπαταρία μολύβδου μολύβδου κύ |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
Agm VRLA ρύθμισε την όξινη σειρά OPzV μπαταριών μολύβδου για τις συσκευές ελέγχου προσπέλασης
| Πραγματική ικανότητα: | 200-3000AH |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Σφραγισμένος τύπος: | σφραγισμένος |
Agm υψηλής ικανότητας μολύβδου όξινη μπαταριών OPzV αποδοχή δαπανών σειράς καλύτερη
| Πραγματική ικανότητα: | 200-3000AH |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Σφραγισμένος τύπος: | σφραγισμένος |
Μπροστινή τελική AGM μπαταριών μολύβδου Vrla σειράς όξινη εύκολη εγκατάσταση για το σύστημα αέρα
| Πραγματική ικανότητα: | 55-260AH |
|---|---|
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερος |

