Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
Τροποποιημένα ημιτόνου κυμάτων ευφυή δύναμης αναστροφέων έτη εξουσιοδότησης μετάλλων/ABS υλικά 2
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης λιμένων 5V/1A USB με τους προαιρετικούς δείκτες LCD/των οδηγήσεων
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
αναστροφέας ηλιακής ενέργειας ΣΕΙΡΆΣ 1000W 6000W 230Vac MP/MPS
| Όνομα προϊόντων: | MP/MPS ΣΕΙΡΑΣ 1000W-6000W ηλιακής ενέργειας εγχώριος αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου από-πλέγματος καθα |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |
| Προστασία βραχυκυκλώματος παραγωγής: | Ναι |
MP/MPS ΣΕΙΡΑ 2000W από εγχώριο αναστροφέα κυμάτων ημιτόνου πλέγματος τον καθαρό
| Όνομα προϊόντων: | MP/MPS ΣΕΙΡΑΣ 1000W-6000W ηλιακής ενέργειας εγχώριος αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου από-πλέγματος καθα |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |
| Προστασία βραχυκυκλώματος παραγωγής: | Ναι |
T1/T2 τελική μπαταρία 12v 7ah για τις τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα τύπων vrla συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
10ms αναστροφέας ηλιακής ενέργειας βουλευτών 2000W 230Vac βουλευτή μεταφοράς
| Όνομα προϊόντων: | καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου αναστροφέων ηλιακής ενέργειας ΣΕΙΡΆΣ 2000W 230Vac MP/MPS, σπίτι |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |
| Συχνότητα εισαγωγής: | 45-65Hz |
Από τον καθαρό αναστροφέα κυμάτων ημιτόνου βουλευτών 2000W συστημάτων 230Vac πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | 230Vac καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου ΣΕΙΡΆΣ 2000W βουλευτών, αναστροφέας ηλιακής ενέργειας, σ |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |
| Συχνότητα εισαγωγής: | 45-65Hz |
Το σύστημα συναγερμών ηλιακών συστημάτων σφράγισε την όξινη μπαταρία 12v 80ah μολύβδου
| Ικανότητα: | 80Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 22.20Kg |
6kw εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης σταθμών ηλιακής ενέργειας με την μπαταρία LiFePO4
| Όνομα προϊόντων: | Σταθμός ηλιακής ενέργειας, αναστροφέας ηλιακής ενέργειας με την μπαταρία LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εγχώριες συσκευές, ενεργειακή αποθήκευση, σύστημα ηλιακής ενέργειας |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 4kw/6kw |
Επανακαταλογηστέο πακέτο 12.8V 18.75Ah 75000mAh 240Wh μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | Ενεργειακή αποθήκευση, ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός ανεφοδιασμός ισχύος της μπαταρίας σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4 |
| Ζωή κύκλων: | >2000 χρόνοι |

