Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 629 προϊόντα.
Φορητό πακέτο μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 12V lifepo4
| Εφαρμογή: | Τα lap-top, μίνι ψυγεία, κηφήνες, τηλεφωνούν στη χρέωση, τον ανεμιστήρα, την ενεργειακή αποθήκευση, |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό πακέτο μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 12V lifepo4 |
Φορητό πακέτο 19.2V 27Ah 162000mAh μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος Lifepo4
| Εφαρμογή: | Τα lap-top, μίνι ψυγεία, κηφήνες, τηλεφωνούν στη χρέωση, τον ανεμιστήρα, την ενεργειακή αποθήκευση, |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Φορητοί προμηθευτές πακέτων μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος lifepo4 |
Black Lifepo4 Battery Pack 24v 100ah Li Ion Rechargeable Battery Pack
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Τύπος μπαταριών: | πακέτο μπαταριών 24v LiFePO4 |
Υψηλής απόδοσης πακέτο μπαταριών LiFePO4 για τον πιό μακροχρόνιο χρόνο εκτέλεσης
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης: | -20℃~45℃ |
| Σειρά θερμοκρασίας απαλλαγής: | -20℃~65℃ |
Πακέτο μπαταριών υψηλής επίδοσης 48V100Ah LiFePO4, υψηλή ικανότητα, χαμηλό βάρος
| Εξουσιοδότηση: | 3-5 ετών |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~65℃ |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Μακροχρόνιο κύκλων ζωής λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών 100A ανώτατο
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
100Ah πακέτο μπαταριών λίθιου LiFePO4 με το έξυπνο σύστημα BMS
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
Ενιαίος τριφασικός AVR ρυθμιστής τάσης σειράς 50Hz 60Hz αυτόματος
| Συχνότητα: | 50/60hz |
|---|---|
| Φάση: | Ενιαίος/τριφασικός |
| Επίδειξη: | LCD/LED |
100A αποθήκευση υψηλής ικανότητας μπαταριών 4800WH φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου ενεργειακή
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| ενέργεια: | 4800Wh |

