Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
πακέτο μπαταριών 100Ah LiFePO4 με την εξουσιοδότηση και το ανώτατο ρεύμα δαπανών 100A 3 ετών
| ενέργεια: | 4800Wh |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Ικανότητα: | 100Ah |
LiFePO4 ανώτατο ρεύμα δαπανών πακέτων 100A μπαταριών 5000 φορές ζωή κύκλων
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| ενέργεια: | 4800Wh |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
5kwh Lifepo4 μπαταρία για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά οχήματα, ηλεκτρικά εργαλεία, αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Ζωή κύκλου: | 5000 Φορές |
36V 100Ah Λίθιο σιδηροφωσφορικό μπαταρία πακέτο μπαταρία LFP
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: | 60A |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 36V/48V/72V |
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
2000W φορητή τροφοδοσία LiFePO4 μπαταρία για δραστηριότητες εξωτερικής χρήσης μεγάλης κλίμακας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | περίπου 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Φιλικό προς το χρήστη και ανθεκτικό πακέτο μπαταριών LiFePO4 για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | περίπου 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Προσαρμόσιμη μπαταρία LiFePO4 για ποικίλες εφαρμογές
| Τύπος: | Η μπαταρία LiFePo4 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Μέγεθος: | 229mm*138mm*208mm |
G-Tech VMH-3024 Inverter συμβατός με πολλαπλές μάρκες μπαταριών για ευέλικτη διαχείριση ενέργειας
| Τύπος: | Μετατροπείς συνεχούς ρεύματος/μεταστροφικού ρεύματος |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς εξόδου: | 3kVA/3kW |
| Δύναμη αιχμής: | 6000VA |
Σπίτι Εφεδρική Ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Λιθίου Συστήματα μπαταρίας με Smart BMS 48V 100Ah
| Εποχή εγγύησης: | 10 έτη |
|---|---|
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
AGM συντήρησης μεριδίου 12V200AH ελεύθερη μπαταρία ΠΗΚΤΩΜΆΤΩΝ
| Ικανότητας: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |

