Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups ] αγώνας 630 προϊόντα.
Εγχώρια αποθήκη 300W αναστροφέων δύναμης κυμάτων PWM σε 3000W για τον ηλεκτρικό εξοπλισμό
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Καθαρή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος αναστροφέων ημιτόνου εναλλασσόμενου ρεύματος 220V ABS μετάλλων με τη μετατροπή του συνεχούς ρεύματος στο εναλλασσόμενο ρεύμα
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Επαναφορτιζόμενη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου για το σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 4.5Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 6V |
| Βάρος: | Περ. 0.75Kg |
Κολλημένη επίπεδη όξινη μπαταρία μολύβδου τύπων επαναφορτιζόμενη
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Η χρησιμοποίηση του βελτιωμένου AGM διαχωριστή σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
η βαλβίδα ρύθμισε τις σφραγισμένες όξινες μπαταρίες 12v 7ah για τις τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα μολύβδου συναγερμών
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
η βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία 12v 7ah για τις τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα μολύβδου συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Κίνα # 1 σταθερή μπαταρία ποιοτικών βαθιά κύκλων για την ηλιακή αποθήκευση
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
μπαταρία vrla 12v με τη σταθερή ποιότητα και την υψηλή τιμή
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |

